Zdeněk Musil

Zdeněk Musil je výraznou tváří naší makléřské kanceláře, známou pro excelentní práci, charisma a vášeň nejen v realitním světě, ale i v hudbě. Přesahuje očekávání tím, že věnuje své práci nejen 100%, ale 1000%. Specializuje se na rodinné domy, pozemky i komerční nemovitosti a vyniká schopností nalézt ideální řešení pro své klienty. Jeho vášeň a pečlivý přístup mu umožňují identifikovat skryté příležitosti v nemovitostech a přinášet klientům maximální hodnotu.
Ale nejen práce definuje Zdeňka. Jeho vášeň se neomezuje pouze na realitní trh – ve svém volném čase se totiž proměňuje v nadšeného kytaristu! Ano, Zdeněk je vášnivým hráčem na kytaru a nejvíce si užívá okamžiky, kdy může svým kamarádům zahrát několik tónů při skleničce výborného vína ve sklepě jeho rodné vesnice.
Zdeněk Musil je skvělý makléř, který má rád svou práci a život plný radosti.

Kontaktujte mě prosím
Zdeněk Musil

Služby pro klienty

Zajistím pro Vás

Profesionální prezentace

Profesionálně zpracovaná videoprohlídka je u nás standard, výsledné video se skládá z leteckého pohledu, vyměření prodávané nemovitosti a několika záběrů z interiéru. Dabovaný podkres pouze podtrhne výjimečnost Vaší nemovitosti.

Rychlý prodej

Průměrná doba od podepsání smlouvy o zprostředkování po rezervaci je 23 dní.

V takové lhůtě dokážu najít kupce až na 80% mnou nabízených nemovitostí.

Realitní poradenství

Naše společnost se snaží poradit každému jednomu klientovi individuálně, jsme jedna z kanceláří která se snaží Vaši situaci řešit. Zavolejte mi o nezávaznou konzulatci ať přímo se mnou, nebo s někým z mého týmu zkušených odborníků.

Veškerý právní servis

Od řešení hypoték, problémů s insolvencí, přes úschovu peněz až po do detailu doladěných kupních smluv. Poskytujeme nadstandardní konzultace u více nezávislých advokátních kanceláří.

Homestaging

Na kupujícího musí působit kladné emoce, to zajistí kvalitní homestaging. S přípravou nemovitosti na natáčení Vám rádi pomůžeme. Většinou stačí poschovávat drobnosti a odosobnit prostor.

Realitní služby od A do Z

Mimo prodej nemovitosti Vám s mým týmem specialistů pomůžeme se vším s prodejem nemovitosti spojeným. Od hypotéky, přes pojištění dané nemovitosti, po složení investičního portfolia k rychlejšímu splacení závazků.

Ukázky videoprohlídky

Ukázka 3D skenu

Aktuální nabídka