Šárka Mahovská, vřelá a energická realitní makléřka, je osobností, ze které číší optimismus a radost. Již při prvním setkání s ní budete pociťovat vlnu pozitivní energie, kterou do své práce vkládá s láskou a nadšením. S úsměvem na tváři Vás uvítá a předá vám část své nesmírně pozitivní energie.

Šárka se v oblasti realit pohybuje srdcem i duší, a to je patrné ve všem, co dělá. Její oddanost a nasazení jsou nesmírné, a to nejen při hledání vhodné nemovitosti pro klienty, ale i při uzavírání obchodů. Své klienty nebere pouze jako obchodní partnery, ale jako lidi s konkrétními potřebami a přáními.

Šárka se nejraději stará o prodej rodinných domů, pozemků, sadů a zahrad. Miluje atmosféru spojenou s tím, když může pomoci rodinám najít ideální místo, kde si vytvoří svůj domov. Její láska k nemovitostem, kde jsou přítomna zvířátka, je zjevná, a ráda nachází domovy pro ty, kteří chtějí sdílet svůj prostor s domácími mazlíčky.

S Šárkou na svém kontě máte makléřku, která má bohaté zkušenosti s uzavřením mnoha úspěšných obchodů. Její schopnost prodeje a komunikace s klienty ji řadí mezi špičkové profesionály v oboru. A i když má ráda prodávání rodinných domů a pozemků, nezalekne se ani náročného prodeje bytů.

S Šárkou Mahovskou získáte nejen zkušenou realitní makléřku, ale také nadšenou a srdečnou společnici ve své cestě za ideálním domovem či investicí. Její energie a odhodlání vám pomohou dosáhnout úspěchu v realitním světě.

Kontaktujte mě prosím
Šárka Mahovská

Služby pro klienty

Zajistím pro Vás

Profesionální prezentace

Profesionálně zpracovaná videoprohlídka je u nás standard, výsledné video se skládá z leteckého pohledu, vyměření prodávané nemovitosti a několika záběrů z interiéru. Dabovaný podkres pouze podtrhne výjimečnost Vaší nemovitosti.

Rychlý prodej

Průměrná doba od podepsání smlouvy o zprostředkování po rezervaci je 23 dní.

V takové lhůtě dokážu najít kupce až na 80% mnou nabízených nemovitostí.

Realitní poradenství

Naše společnost se snaží poradit každému jednomu klientovi individuálně, jsme jedna z kanceláří která se snaží Vaši situaci řešit. Zavolejte mi o nezávaznou konzulatci ať přímo se mnou, nebo s někým z mého týmu zkušených odborníků.

Veškerý právní servis

Od řešení hypoték, problémů s insolvencí, přes úschovu peněz až po do detailu doladěných kupních smluv. Poskytujeme nadstandardní konzultace u více nezávislých advokátních kanceláří.

Homestaging

Na kupujícího musí působit kladné emoce, to zajistí kvalitní homestaging. S přípravou nemovitosti na natáčení Vám rádi pomůžeme. Většinou stačí poschovávat drobnosti a odosobnit prostor.

Realitní služby od A do Z

Mimo prodej nemovitosti Vám s mým týmem specialistů pomůžeme se vším s prodejem nemovitosti spojeným. Od hypotéky, přes pojištění dané nemovitosti, po složení investičního portfolia k rychlejšímu splacení závazků.

Fotogalerie

pronajem-bytu-2-kk-velke-pavlovice-19-150864
prodej-rodinneho-domu-ve-velkych-pavlovicich-amk7777-e92717
prodej-garaze-18-m2-brno-zabovresky-img-0117-68b49b
pronajem-bytu-2-kk-velke-pavlovice-4-0e8bad
pronajem-bytu-3-kk-41-m2-ve-velkych-pavlovicich-3-ea581a
stavebni-pozemek-boretice-dji-0817-aedf5d

Ukázky videoprohlídky

Ukázka 3D skenu

Aktuální nabídka

Mnou prodané nemovitosti