Monika Varga

Monika Varga, profesionální makléřka, která Vám poskytne ten nejlepší servis s lidským přístupem. S Monikou nejenže uzavřete obchod, ale také si užijete smích a příjemnou atmosféru. Její přístup k práci spojuje vynikající profesionální dovednost s lidskostí.

Její schopnost komunikace je tak vášnivá, že objeví na nemovitostech ty kvality, které Vám zaručí, že se Vám bude nový domov líbit. A empatie? To není jen slovo v realitním slovníku, je to klíčový prvek, který Monču odlišuje od ostatních. Když se s ní bavíte o nemovitostech, cítíte se jako u kamarádky na kávě, která Vám navíc najde ten perfektní domov.

Monča má za sebou rozsáhlé portfolio úspěchů. Její zkušenosti a odborné znalosti v oblasti bytů, domů a chatek jsou tak rozmanité jako její srdce. Bez ohledu na to, zda hledáte nový domov, investici nebo prostor pro svůj podnikatelský růst, Monča Vám pomůže najít to, co přesně potřebujete.

Každý obchod s ní je jako Vaše vlastní "Reality Show" s hlavní hvězdou Monikou. Takže pokud hledáte nejen dům, ale i trochu zábavy na cestě k vysněnému domovu, Monika Varga je Vaše volba. Nechejte ji napsat příběh Vašeho nového domova, ať je to bestseller plný smíchu a spokojenosti!

Kontaktujte mě prosím
Monika Varga

Služby pro klienty

Zajistím pro Vás

Profesionální prezentace

Profesionálně zpracovaná videoprohlídka je u nás standard, výsledné video se skládá z leteckého pohledu, vyměření prodávané nemovitosti a několika záběrů z interiéru. Dabovaný podkres pouze podtrhne výjimečnost Vaší nemovitosti.

Rychlý prodej

Průměrná doba od podepsání smlouvy o zprostředkování po rezervaci je 23 dní.

V takové lhůtě dokážu najít kupce až na 80% mnou nabízených nemovitostí.

Realitní poradenství

Naše společnost se snaží poradit každému jednomu klientovi individuálně, jsme jedna z kanceláří která se snaží Vaši situaci řešit. Zavolejte mi o nezávaznou konzulatci ať přímo se mnou, nebo s někým z mého týmu zkušených odborník

Veškerý právní servis

Od řešení hypoték, problémů s insolvencí, přes úschovu peněz až po do detailu doladěných kupních smluv. Poskytujeme nadstandardní konzultace u více nezávislých advokátních kanceláří.

Homestaging

Na kupujícího musí působit kladné emoce, to zajistí kvalitní homestaging. S přípravou nemovitosti na natáčení Vám rádi pomůžeme. Většinou stačí poschovávat drobnosti a odosobnit prostor.

Realitní služby od A do Z

Mimo prodej nemovitosti Vám s mým týmem specialistů pomůžeme se vším s prodejem nemovitosti spojeným. Od hypotéky, přes pojištění dané nemovitosti, po složení investičního portfolia k rychlejšímu splacení závazků.

Fotogalerie

pronajem-cihlove-novostavby-bytu-2-kk-s-balkonem-a-garazovym-stanim-slavkov-u-brna-dsc-2965-cc2dcd
prodej-chaty-s-vlastnim-pozemkem-stepanov-nad-svratkou-vrtezir-dsc-4420-4927ef
prodej-byty-3-1-0-m2-hustopece-img-20231116-wa0005-36102b
pronajem-rodinne-domy-0-m2-slapanice-bedrichovice-img-20240105-wa0003-8b5122

Ukázky videoprohlídky

Ukázka 3D skenu

Aktuální nabídka