Jan Vystoupil, jeden z členů naší makléřské rodiny, přináší do týmu nové nápady, energii a svěžest.

Honza nikdy nemešká při svém příjezdu na prohlídku – na své motorce dorazí s úsměvem a připraven pomoci Vám s prodejem či nákupem nemovitosti. Jeho odhodlání a nadšení jsou nakažlivé a přenáší se i na klienty.

Nejenže je Honza mistrem v rychlém prodeji rodinných domů, ale také se vyzná ve sféře stavebních pozemků, zahrad, chat a dalších nemovitostí. Jeho odbornost a schopnost najít to pravé pro každého klienta jsou výjimečné.

A jaký je Honza mimo pracovní dobu? Jako správný Moravák si rád dá dobré víno a případně vás seznámí s vinným sklípkem, který má právě v nabídce, což je ostatně jedna z jeho specifických dovedností, a to prodej vinných sklepů. Honza Vystoupil je nejen zkušený makléř, ale i spolehlivý průvodce světem nemovitostí a vína.

Kontaktujte mě prosím
Jan Vystoupil, MRE

Služby pro klienty

Zajistím pro Vás

Profesionální prezentace

Profesionálně zpracovaná videoprohlídka je u nás standard, výsledné video se skládá z leteckého pohledu, vyměření prodávané nemovitosti a několika záběrů z interiéru. Dabovaný podkres pouze podtrhne výjimečnost Vaší nemovitosti.

Rychlý prodej

Průměrná doba od podepsání smlouvy o zprostředkování po rezervaci je 23 dní.

V takové lhůtě dokážu najít kupce až na 80% mnou nabízených nemovitostí.

Realitní poradenství

Naše společnost se snaží poradit každému jednomu klientovi individuálně, jsme jedna z kanceláří která se snaží Vaši situaci řešit. Zavolejte mi o nezávaznou konzulatci ať přímo se mnou, nebo s někým z mého týmu zkušených odborníků.

Veškerý právní servis

Od řešení hypoték, problémů s insolvencí, přes úschovu peněz až po do detailu doladěných kupních smluv. Poskytujeme nadstandardní konzultace u více nezávislých advokátních kanceláří.

Homestaging

Na kupujícího musí působit kladné emoce, to zajistí kvalitní homestaging. S přípravou nemovitosti na natáčení Vám rádi pomůžeme. Většinou stačí poschovávat drobnosti a odosobnit prostor.

Realitní služby od A do Z

Mimo prodej nemovitosti Vám s mým týmem specialistů pomůžeme se vším s prodejem nemovitosti spojeným. Od hypotéky, přes pojištění dané nemovitosti, po složení investičního portfolia k rychlejšímu splacení závazků.

Fotogalerie

prodej-chaty-tvarozna-lhota-lucina-30m2-pozemek-425m2-dji-0116-bf8ff9 (1)
rovinaty-stavebni-pozemek-918m2-krumvir-dji-0145-a8e7fc
prodej-rodinneho-domu-velke-bilovice-dsc08006-1-1-8d76b5
pronajem-bytu-3-1-hustopece-hust-k23-2np-00004-66d8ee (2)

Ukázky videoprohlídky

Ukázka 3D skenu

Aktuální nabídka

Mnou prodané nemovitosti