Jiří Šmach, Master of Real Estate

Jiří Šmach je muž, který ve svém životě spojil lásku k fotbalu s vášní pro makléřský svět. Srdce věnuje nejen trénování mladých fotbalistů, ale také pracuje jako makléř již 12 let, a jeho bohaté zkušenosti jsou patrné na první pohled.

Na poli realitního obchodu se Jiří osvědčil jako zkušený makléř s vynikajícím obchodním instinktem. Jeho klienti se k němu vrací, a to nejen kvůli profesionálnímu přístupu, ale také díky jeho schopnosti naslouchat a porozumět individuálním potřebám každého klienta.

Jiří má velice rád různorodost ve své práci. Zatímco rád uzavírá obchody s velkými projekty, není mu cizí ani prodej rodinných domů, stavebních pozemků či zahrad. Jeho flexibilita a široké spektrum zkušeností z něj činí makléře, na kterého se lidé spoléhají, a jeho vášeň k pracovním výzvám je nepřehlédnutelná.

Celkově lze říci, že Jiří Šmach spojuje nejen dva světy – fotbal a realitní trh, ale také spojuje svou oddanost, profesionalitu a lásku k oběma oblastem, což ho činí výjimečným jednotlivcem ve svém oboru.

Kontaktujte mě prosím
Jiří Šmach, MRE

Služby pro klienty

Zajistím pro Vás

Profesionální prezentace

Profesionálně zpracovaná videoprohlídka je u nás standard, výsledné video se skládá z leteckého pohledu, vyměření prodávané nemovitosti a několika záběrů z interiéru. Dabovaný podkres pouze podtrhne výjimečnost Vaší nemovitosti.

Rychlý prodej

Průměrná doba od podepsání smlouvy o zprostředkování po rezervaci je 23 dní.

V takové lhůtě dokážu najít kupce až na 80% mnou nabízených nemovitostí.

Realitní poradenství

Naše společnost se snaží poradit každému jednomu klientovi individuálně, jsme jedna z kanceláří která se snaží Vaši situaci řešit. Zavolejte mi o nezávaznou konzulatci ať přímo se mnou, nebo s někým z mého týmu zkušených odborníků.

Veškerý právní servis

Od řešení hypoték, problémů s insolvencí, přes úschovu peněz až po do detailu doladěných kupních smluv. Poskytujeme nadstandardní konzultace u více nezávislých advokátních kanceláří.

Homestaging

Na kupujícího musí působit kladné emoce, to zajistí kvalitní homestaging. S přípravou nemovitosti na natáčení Vám rádi pomůžeme. Většinou stačí poschovávat drobnosti a odosobnit prostor.

Realitní služby od A do Z

Mimo prodej nemovitosti Vám s mým týmem specialistů pomůžeme se vším s prodejem nemovitosti spojeným. Od hypotéky, přes pojištění dané nemovitosti, po složení investičního portfolia k rychlejšímu splacení závazků.

Fotogalerie

chalupa-v-prostrednim-porici-211-m2-prostredni-porici-2-rd-36-b2cad9
prodej-novostavby-bytu-2-kk-s-balkonem-garazi-a-sklepem-brno-trnita-ulice-krenova-img-4223-2-892d4a
prodej-stavebniho-pozemku-632-m2-krepice-dji-0716-7ecd81
prodej-vinneho-sklepa-160m2-pozemek-330m2-5-sklep-2-pudprys-ac4dfd

Ukázky videoprohlídky

Ukázka 3D skenu

Aktuální nabídka

Mnou prodané nemovitosti