Jitka Komosná je žena plná energie a optimismu, která se v oblasti realit pohybuje s neuvěřitelným elánem a má na svém kontě již spoustu úspěšně uzavřených případů. Jitka je typickou moravskou holkou, což se také odráží ve specializaci na prodej vinných sklepů, což je oblast, kterou miluje a rozumí jí jako málokdo jiný.

Její vášeň pro vinařství a lásku k vinicím jsou nakažlivé, což při prodeji vinných sklepů výrazně pomáhá. Klienti si cení nejen profesionality, ale i nadšení, které Jitka do každého jednotlivého obchodu vloží. Její úzká spolupráce s vinaři a majiteli vinic jí umožňuje proniknout do srdce moravského vinařství a nabídnout zákazníkům to nejlepší.

Nicméně Jitka není pouze specialistkou na vinné sklepy. S příjemným úsměvem a ochotou se věnuje také prodeji rodinných domů, chatek a pozemků. Její odborný přístup a schopnost porozumět potřebám klientů ji staví do pozice důvěryhodné a ceněné makléřky. Díky svému pečlivému přístupu a schopnosti budovat silné vztahy si získala respekt jak od klientů, tak od kolegů v oboru.

Jitka Komosná je živým důkazem toho, že práce makléřky není jen o obchodech, ale také o lidech a jejich příbězích. Její moravský temperament a pracovní nasazení ji staví do čela místní realitní scény, a není pochyb o tom, že se o ní ještě mnohokrát uslyší v souvislosti s úspěšnými realitními transakcemi.

Kontaktujte mě prosím
Jitka Komosná

Služby pro klienty

Zajistím pro Vás

Profesionální prezentace

Profesionálně zpracovaná videoprohlídka je u nás standard, výsledné video se skládá z leteckého pohledu, vyměření prodávané nemovitosti a několika záběrů z interiéru. Dabovaný podkres pouze podtrhne výjimečnost Vaší nemovitosti.

Rychlý prodej

Průměrná doba od podepsání smlouvy o zprostředkování po rezervaci je 23 dní.

V takové lhůtě dokážu najít kupce až na 80% mnou nabízených nemovitostí.

Realitní poradenství

Naše společnost se snaží poradit každému jednomu klientovi individuálně, jsme jedna z kanceláří která se snaží Vaši situaci řešit. Zavolejte mi o nezávaznou konzulatci ať přímo se mnou, nebo s někým z mého týmu zkušených odborníků.

Veškerý právní servis

Od řešení hypoték, problémů s insolvencí, přes úschovu peněz až po do detailu doladěných kupních smluv. Poskytujeme nadstandardní konzultace u více nezávislých advokátních kanceláří.

Homestaging

Na kupujícího musí působit kladné emoce, to zajistí kvalitní homestaging. S přípravou nemovitosti na natáčení Vám rádi pomůžeme. Většinou stačí poschovávat drobnosti a odosobnit prostor.

Realitní služby od A do Z

Mimo prodej nemovitosti Vám s mým týmem specialistů pomůžeme se vším s prodejem nemovitosti spojeným. Od hypotéky, přes pojištění dané nemovitosti, po složení investičního portfolia k rychlejšímu splacení závazků.

Fotogalerie

dvougeneracni-rd-6-2-452m2-uzitna-plocha-pozemek-670m2-dji-0641-08e740
prodej-penzionu-v-boreticich-img-3919-3ae4b2
prodej-sady-a-vinice-4-898-m2-moravsky-zizkov-dji-0181-15a836
prodej-vinneho-sklepa-boretice-na-kravi-hore-3-e4abad (1)

Ukázky videoprohlídky

Ukázka 3D skenu

Aktuální nabídka

Mnou prodané nemovitosti