Developerský projekt

Jsme partner, který Vám zajistí obchodní úspěch projektu. Naším cílem je společně nastavit, zpropagovat a prodat Váš developerský projekt s maximálním ziskem.

Nákup Pozemku

Pokud se rozhodnete pokračovat, pomůžeme Vám najít a zakoupit vhodný pozemek pro Váš projekt. Naše znalosti o trhu a síť kontaktů nám umožňují najít pozemky, které odpovídají Vašim potřebám a rozpočtu

 

Právní servis

Ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří kompletně zajistíme přípravu, vedení a realizaci veškeré právní dokumentace projektu.

- rezervační smlouvy

- budoucí kupní smlouvy

- kupní smlouvy

- advokátní úschovy

- prohlášení vlastníka

- zakládání SJV a další

Vedeme veškerá jednání s klienty ve všech etapách příprav až k podpisu smluv, jednáme s katastrem nemovitostí a zajistíme podání všech listin.

 

Aktivní součinnost

Zajišťujeme prohlídky bytů developerského projektu

Doplňkové služby – konzultace s designéry a architekty, poradenství při zařizování interiérů apod.

Nabízíme pomoc s financováním

 

 

Koordinace marketingu developerských projektů

Zajistíme Vám veškeré potřebné materiály a zajistíme, aby byl Váš developerský projekt vidět, byl odlišný od konkurenčních developerských projektů a měl svoji vlastní jedinečnou identitu. Pečlivě připravíme webové stránky i fotorealistické vizualizace na míru a postaráme se o zhotovení katalogových listů i všech potřebných materiálů směřujících k prodeji nemovitosti. Nápomocni Vám můžeme být rovněž při vytváření vzorového bytu i případného „homestagingu“

JRS real s.r.o.
JRS real s.r.o.
Kollárova 1442/4
693 01
Hustopeče