Dominik Mikulka

Dominik Mikulka je slovenský profesionál ve světě realit, jehož přitažlivost spočívá nejen v jeho charisma, ale také v jeho schopnosti péči o zákazníky s opravdovým srdcem. Jeho fotografická paměť a analytický přístup k nemovitostem z něj činí jedinečného hráče na trhu. Dominik nejen naslouchá potřebám zákazníků, ale i intuitivně vnímá jejich očekávání. Když se cítí dobře se zákazníkem, stává se z něj profesionál v komunikaci a vytváří tak prostředí důvěry a spolupráce.
Svým nezadržitelným drivem a odhodláním dokáže prosadit každou nemovitost na trhu. Dominik disponuje širokým portfoliem úspěšných prodejů garáží, bytů, pozemků a zahrad, což svědčí o jeho schopnosti efektivně pracovat s různými typy nemovitostí. Jeho dovednost v prezentaci nemovitostí je mimořádná, což umožňuje potenciálním klientům uvidět hodnotu a jedinečnost každého objektu. S Dominikem Mikulkou získáte nejen realitního makléře, ale skutečného partnera, který se postará o váš majetek s pečlivostí a vášní.

Kontaktujte mě prosím
Dominik Mikulka

Služby pro klienty

Zajistím pro Vás

Profesionální prezentace

Profesionálně zpracovaná videoprohlídka je u nás standard, výsledné video se skládá z leteckého pohledu, vyměření prodávané nemovitosti a několika záběrů z interiéru. Dabovaný podkres pouze podtrhne výjimečnost Vaší nemovitosti.

Rychlý prodej

Průměrná doba od podepsání smlouvy o zprostředkování po rezervaci je 23 dní.

V takové lhůtě dokážu najít kupce až na 80% mnou nabízených nemovitostí.

Realitní poradenství

Naše společnost se snaží poradit každému jednomu klientovi individuálně, jsme jedna z kanceláří která se snaží Vaši situaci řešit. Zavolejte mi o nezávaznou konzulatci ať přímo se mnou, nebo s někým z mého týmu zkušených odborník

Veškerý právní servis

Od řešení hypoték, problémů s insolvencí, přes úschovu peněz až po do detailu doladěných kupních smluv. Poskytujeme nadstandardní konzultace u více nezávislých advokátních kanceláří.

Homestaging

Na kupujícího musí působit kladné emoce, to zajistí kvalitní homestaging. S přípravou nemovitosti na natáčení Vám rádi pomůžeme. Většinou stačí poschovávat drobnosti a odosobnit prostor.

Realitní služby od A do Z

Mimo prodej nemovitosti Vám s mým týmem specialistů pomůžeme se vším s prodejem nemovitosti spojeným. Od hypotéky, přes pojištění dané nemovitosti, po složení investičního portfolia k rychlejšímu splacení závazků.

Ukázky videoprohlídky

Ukázka 3D skenu

Aktuální nabídka