David Huserek

David Huserek se v práci jeví jako šarmantní gentleman, který se ochotně věnuje každému vašemu přání a má hluboké znalosti ve světě realit a financí. Když se osobně setkáte s Davidem na schůzce, jeho hlas okamžitě přitáhne Vaši pozornost.
S absolvovanou vinařskou školou má David nyní výhodu ve svém pracovním procesu. V jeho práci makléře při prodeji vinného sklepa se totiž nejedná pouze o obchod. Pro něj je to spíše jako návrat do doby jeho studií, kdy se plně ponořil do světa vína a s nadšením objevoval tajemství vinohradů s každým douškem. Ale Davidova vášeň nekončí u sklepů. Stejnou radostí se věnuje také prodeji rodinných domů, bytů a pozemků, kde umí pro klienty najít to nejlepší.
Ale co je tím nejúžasnějším na Davidovi? Když dokončí veškerou svou práci, nejde na drink jako všichni ostatní. Ne, on jde na fotbalové hřiště a tam hraje a střílí na branku a jeho střela je přesná. A tak jak David přesně střílí, tak přesně ví, komu nabídnout nemovitost, kterou dostal do svých rukou!

Kontaktujte mě prosím
David Huserek

Služby pro klienty

Zajistím pro Vás

Profesionální prezentace

Profesionálně zpracovaná videoprohlídka je u nás standard, výsledné video se skládá z leteckého pohledu, vyměření prodávané nemovitosti a několika záběrů z interiéru. Dabovaný podkres pouze podtrhne výjimečnost Vaší nemovitosti.

Rychlý prodej

Průměrná doba od podepsání smlouvy o zprostředkování po rezervaci je 23 dní.

V takové lhůtě dokážu najít kupce až na 80% mnou nabízených nemovitostí.

Realitní poradenství

Naše společnost se snaží poradit každému jednomu klientovi individuálně, jsme jedna z kanceláří která se snaží Vaši situaci řešit. Zavolejte mi o nezávaznou konzulatci ať přímo se mnou, nebo s někým z mého týmu zkušených odborníků.

Veškerý právní servis

Od řešení hypoték, problémů s insolvencí, přes úschovu peněz až po do detailu doladěných kupních smluv. Poskytujeme nadstandardní konzultace u více nezávislých advokátních kanceláří.

Homestaging

Na kupujícího musí působit kladné emoce, to zajistí kvalitní homestaging. S přípravou nemovitosti na natáčení Vám rádi pomůžeme. Většinou stačí poschovávat drobnosti a odosobnit prostor.

Realitní služby od A do Z

Mimo prodej nemovitosti Vám s mým týmem specialistů pomůžeme se vším s prodejem nemovitosti spojeným. Od hypotéky, přes pojištění dané nemovitosti, po složení investičního portfolia k rychlejšímu splacení závazků.

Ukázky videoprohlídky

Ukázka 3D skenu

Aktuální nabídka