Andrea Křivánková

Andrea Křivánková – naše superhvězda v oblasti čísel a faktur. Ale to není vše, co tato šikovná kolegyně dokáže.

Andrejka není jen excelovým mistrem; má také schopnost bleskového řešení situací spojených s nemovitostmi. Pokud nějaký makléř potřebuje sestavit smlouvu nebo získat informace na katastru, volá právě Andrejce. Její pečlivost a schopnost rychle se orientovat ji činí klíčovým spojovacím článkem mezi administrativou a nemovitostním světem.

Nicméně, Andrejka neomezuje své schopnosti pouze na pracovní dobu. Momentálně stojí tváří v tvář výzvě stavby vlastního domova, kde zužitkovává všechny znalosti, které nabyla při své práci. Její vysněný dům není pouze místem pro odpočinek, ale spíše projektem, ve kterém promítá svou vášeň a lásku k nemovitostem.

Kontaktujte mě prosím
Andrea Křivánková

Služby pro klienty

Zajistím pro Vás

Profesionální prezentace

Profesionálně zpracovaná videoprohlídka je u nás standard, výsledné video se skládá z leteckého pohledu, vyměření prodávané nemovitosti a několika záběrů z interiéru. Dabovaný podkres pouze podtrhne výjimečnost Vaší nemovitosti.

Rychlý prodej

Průměrná doba od podepsání smlouvy o zprostředkování po rezervaci je 23 dní.

V takové lhůtě dokážu najít kupce až na 80% mnou nabízených nemovitostí.

Realitní poradenství

Naše společnost se snaží poradit každému jednomu klientovi individuálně, jsme jedna z kanceláří která se snaží Vaši situaci řešit. Zavolejte mi o nezávaznou konzulatci ať přímo se mnou, nebo s někým z mého týmu zkušených odborníků.

Veškerý právní servis

Od řešení hypoték, problémů s insolvencí, přes úschovu peněz až po do detailu doladěných kupních smluv. Poskytujeme nadstandardní konzultace u více nezávislých advokátních kanceláří.

Homestaging

Na kupujícího musí působit kladné emoce, to zajistí kvalitní homestaging. S přípravou nemovitosti na natáčení Vám rádi pomůžeme. Většinou stačí poschovávat drobnosti a odosobnit prostor.

Realitní služby od A do Z

Mimo prodej nemovitosti Vám s mým týmem specialistů pomůžeme se vším s prodejem nemovitosti spojeným. Od hypotéky, přes pojištění dané nemovitosti, po složení investičního portfolia k rychlejšímu splacení závazků.

Ukázky videoprohlídky

Ukázka 3D skenu