Prodej stavebního pozemku 1239 m² v obci Lipov

Lipov | 1 239 m²

ID 130026JS
Kontakt
prodáno

V zastoupení majitele Vám nabízíme stavební pozemek v obci Lipov. Tento pozemek nabízí ideální podmínky pro stavbu Vašeho vysněného domova.
Pozemek s rozlohou 1239 m² a velmi výhodnou polohou v obci Lipov, poskytuje potenciál pro realizaci Vašich stavebních plánů. Přední část pozemku je rovinatá ideální pro stavbu budovy, zatímco zadní část je svažitá, což může být využito pro terasovitou úpravu zahrady. Uliční šíře pozemku činí 15 metrů a délka pozemku dosahuje 80 metrů.
Všechny inženýrské sítě jsou již na hranici pozemku to Vám usnadní připojení k elektřině, vodě a kanalizaci.
Pozemek je v zadní části neudržovaný. Co je však ještě důležitější, obec Lipov spustila motivační program na demolici starého domu a výstavbu nového RD a to s dotací ve výši 120 000 Kč. Současný majitel má potřebnou dokumentaci týkající se demolice, díky tomu snáz získáte dotaci a výrazně se sníží náklady na výstavbu nového rodinného domu.
Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a staňte se majitelem tohoto stavebního pozemku v krásné obce Lipov. Obec Lipov se nachází v okrese Hodonín v Jihomoravském kraji a je vzdálena pouhých 10 km od Veselí nad Moravou a 9 km od Velké nad Veličkou.
Pro více informací a prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaLipov
OkresHodonín
Plocha pozemku1.239 m²
StavbaRodinný dům
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná

Lokalita

Lipov
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře