Prodej komerčního pozemku 330 m², Mutěnice

Mutěnice | 330 m²

ID 170008JV2
Kontakt
1 490 000 Kč

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme dva stavební pozemky o ploše 330 m² a 324 m²
Každý pozemek, tedy i projekt na stavbu víceúčelového vinného sklepa je se dvěma apartmány.
Cena je uvedena za jeden pozemek s projektem.
Pozemek se nachází v nově vznikající sklepní části. Jedná se o největší lokalitu vinných sklepů v ČR v největší vinařské obci Mutěnice, která se neustále rozrůstá a rozvíjí vinařský a rekreační trend.
V projektu vinného sklepa se v přízemí budovy se nachází vinný sklep s výrobnou, skladem a degustační místnost, společenská místnost s barem, kuchyňka, místnost se saunou a vířivkou, technická místnost a sociální zařízení.
Druhé patro projektovaných apartmánů nabídne společenskou místnost s kuchyňkou s výhledem a vstupem ze zadní terasy, dále dva pokoje, jeden dvoulůžkový a druhý o dvou samostatných lůžkách. Samozřejmostí je i koupelna.
Kapacita je 6 lůžek/apartmán. Podlahová plocha sklepa je 160 m² a je přizpůsobitelná dle potřeb majitele. Užitná plocha každého apartmánu je komfortních 66 metrů, celkem tedy 132 m² pro ubytování či bydlení.
Součástí jsou 3 parkovací stání před sklepem.
Vizualizace je čistě inspirativního charakteru, prostory je možné si přizpůsobit dle vlastních potřeb v projektu. Nové inženýrské sítě jsou již k dispozici. Před sklepem se také na obecním pozemku buduje obslužná příjezdová komunikace.
Při využití projektu ke komerčním účelům Vám můžeme nabídnout dlouhodobou spolupráci spojené s vytížením kapacity apartmánů.
Cena nezahrnuje provizi RK. Pro více informací kontaktujte makléře.

KategoriePozemky pro komerční výstavbu
LokalitaMutěnice
OkresHodonín
Plocha pozemku330 m²

Lokalita

Mutěnice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře