Pronájem nemovitostí

Nalézt ideálního nájemníka pro Váš byt nebo dům může být náročným úkolem. Každý majitel nemovitosti chce mít jistotu, že jeho majetek bude v dobrých rukou a že nájemník bude dodržovat dohodnuté podmínky. Chápeme důležitost tohoto rozhodnutí a rádi Vám pomůžeme najít toho pravého nájemníka.

Profesionální přístup k pronájmu Vaší nemovitosti

Náš tým odborníků se specializuje na pronájem nemovitostí a má bohaté zkušenosti na místním trhu. S námi máte jistotu, že Váš majetek bude řádně ohodnocen a prezentován tak, aby oslovil potenciální nájemníky.

 

Konzultace a ocenění nemovitosti

Prvním krokem k úspěšnému pronájmu je konzultace a ocenění Vaší nemovitosti. Naši makléři Vám pomohou stanovit spravedlivou cenu nájemného na základě aktuálního trhu. Toto ocenění Vám zajistí, že budete dostávat spravedlivý příjem z pronájmu.

 

Profesionální prezentace

Abyste přilákali kvalitní nájemníky, je důležité Vaši nemovitost kvalitně prezentovat. Využíváme moderní marketingové nástroje, včetně profesionálních fotografií, video prohlídek. To vše pomáhá potenciálním nájemníkům získat lepší představu o Vaší nemovitosti a zvyšuje pravděpodobnost úspěšného pronájmu.

 

Zajištění kvalitní nájemní smlouvy

Při pronájmu nemovitosti je klíčové mít správně sestavenou nájemní smlouvu, která ochrání Vaše práva a zájmy. Naši právníci se postarají o to, aby smlouva byla v souladu se všemi platnými zákony a obsahovala všechny důležité podmínky.

 

Nechte hledání ideálního nájemníka na nás. Kontaktujte nás pro více informací a domluvte si schůzku. Jsme tu, abychom Vám pomohli s pronájmem Vaší nemovitosti.

JRS real s.r.o.
JRS real s.r.o.
Kollárova 1442/4
693 01
Hustopeče